سیبیل چسبی چیست؟ کاربرد سیبیل چسبی

سیبیل چسبی یکی از آن المان‌های جالب و هیجان انگیز است که شما می‌توانید برای جشن تولد، سالگرد ازدواج، دورهمی‌های دوستانه، سورپرایز و … استفاده کنید و کلی ایده جذاب و خلاقانه با کمک سیبیل چسبی اجرا کنید.

در چند سال اخیر، استفاده از سیبیل چسبی در بسیاری از مهمانی‌ها و مناسبت‌ها طرفداران زیادی پیدا کرده است و شما می‌توانید با کمک سیبیل چسبی، تم تولد سیبیل، سورپرایز جشن تولد یا دورهمی‌های جالب و بامزه‌ای را تدارک ببینید.

در این نوشته می‌خواهیم به سراغ به ایده‌های جذاب و خلاقانه با سیبیل چسبی برویم. با کمک سیبیل چسبی ساده، شما می‌توانید کارهای جذاب زیادی برای هیجان انگیزتر کردن تولد و مهمانی‌های خود کنید. اگر شما هم به دنبال یک تم تولد زیبا پسرانه یا یک تم برای سورپرایز پدر و همسرتان هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

شما می‌توانید انواع لوازم تزئین تولد مثل انواع بادکنک، ریسه تولد، گل کاغذی دکوراتیو و بسیاری از وسایل دیگر را به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی لوازم تولد، خریداری کنید.

سیبیل چسبی چیست؟

سیبیل چسبی یکی از وسایل تزئین تولد که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. در اصل سیبیل چسبی، یک طرح سیبیل روی کاغذ برچسبی است که شما می‌توانید آن را پشت لبتان بچسبانید و یک سیبیل بامزه روی صورتتان داشته باشید.

طرح‌های متنوعی از سیبیل چسبی وجود دارد که شما می‌توانید آن را از فروشگاه لوازم تولد خریداری کنید. معمولا چند طرح مختلف از سیبیل چسبی در یک بسته بندی قرار دارد و شما می‌توانید به تعداد مهمانانتان از سیبیل چسبی خریداری کنید. معمولا از سیبلی چسبی برای تم تولد سیبیل استفاده می‌شود. برای هماهنگی بیشتر با تم تولد، می‌توانید برای همه مهمانانتان از سیبیل چسبی استفاده کنید.

نوع دیگری از سیبیل تزئینی وجود دارد که بیشتر به عنوان تاپر سیبیل شناخته می‌شود. این مدل از سیبیل چسبی، یک سیبیل روی یک نی یا سیخ چوبی نسبتا بلند وصل است و شما می‌توانید به حالت بالماسکه آن را روی صورت خود قرار دهید.

ایده های جذاب با سیبیل چسبی

با کمک سیبیل چسبی می‌توانید ایده‌های جذاب و خارق‌العاده‌ای را برای جشن‌ها و مهمانی‌های خود اجرا کنید. در ادامه چند ایده جذاب و خلاقانه با سیبیل چسبی را بررسی می‌کنیم.

چسباندن سیبیل پشت لب

یکی از ابتدایی‌ترین و ساده‌ترین کارهایی که می‌توانید با سیبیل چسبی انجام دهید، چسباندن سیبیل پشت لبتان است. با کمک سیبیل چسبی می‌توانید اوقات سرگرم‌ کننده و بامزه‌ای را بسازید. اگر تم تولد سیبیل را انتخاب کرده‌اید، می‌توانید از مهمانان خود بخواهید که همگی برای هماهنگی بیشتر با تم، از سیبیل چسبی استفاده کنند.

جنس سیبیل چسبی از نمد می‌باشد و در پشت آن از چسب دو طرفه استفاده شده است. شما می‌توانید این سیبیل را به راحتی پشت لب خود بچسبانید. جنس چسب به گونه‌ای است که حساسیت ایجاد نکند؛ با این وجود اگر پوست حساسی دارید یا می‌خواهید از سیبیل برای کودکان استفاده کنید، می‌توانید قبل از چسباندن سیبیل از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

سیبیل چسبی

ساخت آدمک بادکنکی با سیبیل چسبی

می‌توانید از سیبیل چسبی برای تزئین بادکنک و هماهنگی بیشتر با تم تولد سیبیل استفاده کنید. برای این کار کافیست تا سیبیل چسبی را روی بادکنک ساده لاتکس بچسبانید و با کمک کاغذ رنگی یا ماژیک برای چسم و ابرو قرار دهید. این کار جذابیت بادکنک آرایی شما را بیشتر می‌کند؛ از طرف دیگر بادکنک آرایی تولد با تم تولد سیبیل هماهنگی بیشتری خواهد داشت.

همچنین می‌توانید از آن به عنوان یک سرگرمی برای کودکان استفاده کنید. به هر کودک یک سیبیل چسبی، یک بادکنک ساده و ماژیک بدهید و از او بخواهید که آدمک مورد نظر خود را طراحی کند.

تزئین لوازم تولد

با کنک سیبیل چسبی می‌توانید لوازم تولد را تزئین کنید. این کار برای زمانی که تم تولد شما تم سیبیل است بسیار مناسب است. می‌توانید سیبیل چسبی را روی وسایل تولد مثل ریسه تولد بچسبانید و با تم تولد هماهنگ شوید.

همچنین اگر ست بشقاب و لیوان برای تم تولد تهیه نکردید، می‌توانید با چسباندن سیبیل چسبی روی آن، یک هماهنگی زیبا با تم تولد داشته باشید. معمولا از تاپر سیبیل برای تزئین غذاها و تنقلاتی که برای مهمانی ترتیب داده‌اید استفاده می‌شود. می‌توانید این تاپرها را در کنار وسایل پذیرایی قرار دهید.

سبیل چسبی

تزئین کیک و کاپ کیک

برای تولد با تم تولد سیبیل نتوانستید کیک مناسب تهیه کنید؟ جای نگرانی نیست. برخی از موارد پیش می‌آید که نتوانید کیک مطابق با تم تولد خود سفارش دهید. در چنین شرایطی شما می‌توانید به راحتی و تنها با قرار دادن تاپر سیبیل روی کیک یا کاپ کیک ساده، یک کیک مطابق با تم تولد سیبیل داشته باشید.

ساخت سیبیل چسبی

شما می‌توانید انواع متنوع سیبیل چسبی را از فروشگاه‌ لوازم تولد خریداری کنید و از آن در جشن‌ها و مهمانی‌هایتان استفاده کنید. با این حال ساخت سیبیل چسبی کار سختی نیست و می‌توانید در خانه نیز سیبیل چسبی و تاپر سیبیل درست کنید.

برای این کار لازم است تا طرح و الگوی سیبیل را روی کاغذ الگو بکشید. می‌توانید این طرح را به صورت دستی بکشید یا از طرح‌های آماده که نمونه آن را در پایین قرار می‌دهیم استفاده کنید. سپس این طرح را روی کاغذ رنگی مشکی یا نمد مشکی پیاده سازی کنید و برش دهید. برای ساخت سیبیل چسبی و چسباندن آن روی صورت پیشنهاد می‌کنیم از نمد استفاده کنید و پشت آن را چسب دو طرفه بزنید؛ اما اگر می‌خواهید از سیبیل چسبی برای تزئین لوازم تولد و هماهنگی آن با تم تولد استفاده کنید، کاغذ رنگی گزینه بهتری است.

سیبیل چسبی
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.