تزئین جشن تولد نوزاد

جشن تولد نوزاد

معمولا خانواده‌ها مدتی پس از تولد نوزاد، یک جشن و مهمانی برای نوزاد تازه متولد شده برگزار می‌کنند و دوستان و اعضای خانواده خود را برای این جشن دعوت می‌کنند. معمولا این جشن مدتی پس از تولد نوزاد، ۲۰ الی ۴۰ روز پس از تولد، برگزار می‌شود تا هم حال روحی و فیزیکی مادر کمی بهتر شده باشد و هم نوزاد کمی بزرگتر شده باشد.
برای تزئین جشن تولد نوزاد معمولا از تم رنگی صورتی برای نوزاد دختر و تم رنگی آبی برای نوزاد پسر استفاده می‌شود. برای زیباتر شدن فضای جشن، یک میز تولد نیز تدارک دیده می‌شود و از المان‌هایی مثل نوزاد، شیشه شیر، لباس نوزاد، کالسکه و از این دست وسایل برای تزئین جشن تولد نوزاد استفاده می‌شود.
در این مقاله از سری مقالات آقای تولد می‌خواهیم به سراغ ایده‌هایی برای تزئین جشن تولد نوزاد برویم. اگر شما هم قصد برگزاری جشن برای نوزاد تازه متولد شده دارید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

کیک تولد

معمولا در این جشن از یک کیک با طرح نوزاد یا کالکسه استفاده می‌شود. می‌توانید کیک تولد نوزاد را با طرح دلخواه از قبل به شیرینی فروشی‌ها سفارش دهید و در آن روز با این کیک از مهمانان خود پذیرایی کنید. برای تزئین روی کیک نیز می‌توانید از شمع‌های فانتزی با طرح‌های کودکانه استفاده کنید.

جشن تولد نوزاد

تزئین بک گراند

برای تزئین بک گراند تولد نوزاد می‌توانید از ریسه‌هایی با طرح کالکسه استفاده کنید. این ریسه‌ها را می‌توانید به صورت آماده از فروشگاه لوازم تولد تهیه کنید یا به وسیله کاغذ رنگی و مقوا خودتان بسیازید.
یکی از ایده‌های خلاقانه‌ای که می‌توانید برای ریسه تولد نوزاد اجرا کنید، استفاده از لباس‌های نوزاد و آویزان کردن آن به عنوان ریسه تولد است. می‌توانید ریسه چراغ سوزنی را در بک گراند تولد نوزاد آویزان کنید و با کمک گیره‌های تزئینی، لباس‌های نوزاد را روی آن آویزان کنید.

استفاده از بادکنک فویلی نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای تزئین بک گراند میز تولد نوزاد باشد. می‌توانید از بادکنک فویلی با طرح نوزاد برای تزئین بک گراند تولد استفاده کنید یا به کمک بادکنک فویلی حروف، اسم نوزاد را در پشت میز تولد قرار دهید.

تزئین جشن تولد نوزاد

بادکنک آرایی جشن تولد نوزاد

برای بادکنک آرایی جشن تولد نوزاد می‌توانید از بادکنک لاتکس آبی و صورتی، بسته به تم تولد، استفاده کنید. با کمک بادکنک‌های ساده می‌توانید طاق بادکنکی درست کنید و در بالای میز تولد نصب کنید.
همچنین استفاده از بادکنک کروم در کنار بادکنک لاتکس زیبایی دو چندان به جشن تولد نوزاد شما می‌بخشد. می‌توانید چند بادکنک کروم را با گاز هلیوم پر کنید و در کنار تزئینات میز تولد قرار دهید. در صورتی که به گاز هلیوم و بادکنک هلیومی دسترسی ندارید، می‌توانید از استند بادکنک استفاده کنید و آن را در کنار میز تولد قرار دهید.

تاپر جشن تولد نوزاد

برای هماهنگی بیشتر سایر اجزای تولد مثل نوشیدنی‌ها و خوراکی با تم می‌توانید از تاپرهای تولد نوزاد استفاده کنید. این تاپرها را می‌توانید به صورت آماده از فروشگاه‌های لوازم تولد تهیه کنید یا از عکس روبه‌رو پرینت بگیرید و آن را برش بزنید و با کمک سیخ‌های چوبی و خلال دندان یک تاپر زیبا و هماهنگ با تم تولد نوزاد داشته باشید.

جشن تولد نوزاد

گیفت تولد نوزاد

می‌توانید در این جشن هدیه‌های کوچکی مثل کوکی‌‌هایی با طرح نوزاد برای مهمانان خود در نظر بگیرید و در انتهای جشن به عنوان گیفت در اختیار مهمانان خود قرار دهید. این هدیه‌های کوچک را می‌توانید در ساک دستی متناسب با طرح‌های کودکانه قرار دهید.

تزئین هدیه کودک

معمولا در این روز نزدیکان کودک مثل پدربزرگ و مادربزرگ یا خاله و عمه برای کودک هدیه‌ای را در نظر می‌گیرند. این هدیه معمولا شامل وسایلی که کودک در روزهای اولیه زندگی به آن نیاز دارد مثل پوشک، شیشه شیر، لباس نوزادی و … می‌شود. معمولا این هدیه به صورت زیبا و خلاقانه‌ای تزئین می‌شود.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.